Jdi na obsah Jdi na menu

JBC - Rychnov 5:6 /3:5/

25. 4. 2019

Jablonec n. J. - Rychnov 5:6 (3:4)

V divoké přestřelce viděli početní fanoušci celkem 11 gólů, pět žlutých karet a dvě červené... I přes snahu kapitána Jablonečku Davida Holmana, který vstřelil čtyři góly, si těsnou výhru a všechny body odvezli hosté z Rychnova.
Utkání jsme nezačali dobře a hosté byli po celý zápas fotbalovější. My jsme však druhý poločas zabrali, hráli týmově a dostali soupeře pod tlak. Měli jsme několik vyložených šancí , které jsme neproměnili, tudíž se nám vyrovnat nepodařilo. První poločas jsme prohospodařili, za druhý zaslouží všichni obrovskou pochvalu. Musíme bojovat dál a vyhnout se boji o záchranu.
řekl střelec čtyř branek David Holman.

Branky: 10., 16., 45. a 67. Holman, 77. Havlíček - 9. a 41. Maryško, 18. Procházka, 23. Dupač, 45. Feri, 57. Janků. Rozhodčí: Bohata - Šůma, Ježek, ŽK: 1:4, ČK: 1:1 (90. Hrbek - 74. Procházka). Diváků: 138. Jablonec n. J.: Vízek - P. Vrána, Neumann (46. Trepera), Havrda, Hrbek, Štěpánek, J. Vrána, Havlíček, Linek, Pičman, Holman.